Omschrijving van Moustache Wax Peppermint 15ml - Dr. K. Soap Company
Geformuleerd met alle natuurlijke ingrediënten, bevat deze voedende stylingsnorrenwax bijenwas en carnaubawas voor het vormgeven en stylen van de snor, terwijl ricinusolie en vitamine E de snor en de huid eronder kalmeren en revitaliseren. All Natural, met een geweldige hold!
Ingrediënten zijn onder andere:
- Ricinusolie: Verkregen uit de ricinusplant, deze dikke gele olie wordt niet gemakkelijk opgenomen, waardoor het smeerbaar is en langer aanhoudt.
- Bijenwas en Carnaubawas: deze veelzijdige was smelt gemakkelijk bij lichaamstemperatuur en maakt het mogelijk om de baard te stylen, nadat de warmte van de handen is verwijderd.
Heerlijk ruikend ook – dankzij de toevoeging van verkwikkende Pepermunt Essentiële Olie.
Gebruik: Voor het beste resultaat, schraap een kleine hoeveelheid met je nagel en smelt tussen wijsvingers en duimen. Aanbrengen op snor en doorkammen, stylen zoals gewenst.
Geen kunstmatige kleur-, geur- of bewaarmiddelen.
Handgemaakt in Ierland.
Ingrediënten: Beeswax, Castor (Ricinus communis) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Carnauba (Copernicia cerifera) Wax, Vitamin E (Tocopherol), Peppermint (Mentha piperita) Oil, *Limonene, *Linalool -* Occur naturally in essential oil
Schrijf een review