Derby Double Edge blades (5 stuks)
Gemaakt van Zweeds roestvrij staal, met platina gecoat.

Wellicht ook interessant
Omschrijving van Double Edge Blades (5 mesjes) - Derby
Deze scheermesjes van Derby zijn erg vergevingsgezind en daardoor ook erg geschikt voor de beginnende Safety Razor gebruiker. Derby Extra blades zijn afzonderlijk in paraffinepapier verpakt in een doosje van 5 stuks. Derby Extra Double Edge Razor Blades worden vervaardigd in Turkije. De mesjes zijn gemaakt van Zweeds roestvrij staal. Ze hebben een hoog koolstofgehalte en worden langdurig met platina gecoat onder strikte kwaliteitsnormen.
De Derby Double Blades kun je gebruiken in een Shavette. Je moet het mesje door de midden breken en dan heb je een zogenaamde Single Edge Blade. Deze kun je in de Shavette schuiven. Een Shavette is dé tool om te oefenen met een Straight razor. Stuk goedkoper!
Scherpte van de scheermessen is 1 (op een schaal van 5).
Kikkervelf op: 26-04-2024
Zeer "milde" (onscherpe) mesjes. Ik moet heel vaak over dezelfde plek scheren en dan nog heb ik stoppels. Mijn baardgroei is nochtans redelijk licht. De dag erna heb ik een beetje uitslag.
Ik sta versteld van de andere reacties, maar goed, iedereen heeft een andere huid. Ik blijf bij Personna Platinum.
De levering was uiteraard top, zoals altijd.
Smeerpijp op: 25-01-2023
Enige tijd geleden de Derby's gratis van Remco bij een bestelling gekregen, nadat ik hem telefonisch vroeg om advies over welke mesjes het beste zijn! Echt super service!
De Derby's scheren prettig! Zeker voor de onrustige huid zijn deze een echte aanrader aangezien ze minder scherp zijn dan de mesjes van bijvoorbeeld Mühle en de Feather. Zodoende minder kans op wondjes.
Ondanks dat ze minder scherp zijn dan de twee laatst genoemde, kan je je met deze mesjes goed glad scheren, al wordt dit na twee scheerbeurten al wel lastig.
Wie opzoek is naar een alternatief zou Astra mesjes kunnen proberen. Deze vallen binnen dezelfde prijsklasse en scheren ook comfortabel op een wat ruwere huid.
Al met al zijn de Derby's prima allrounders, zeker voor een ieder die begint met een shavette/ safety razor.
philip.breedveld op: 25-07-2020
Weer de Derby Double Edge Blades besteld. Ik gebruik deze mesjes nu bijna twee jaar en met mijn iets wat ruwe huid zijn dit hele vergevingsgezinde mesjes. Heb tussentijds ook wat andere types geprobeerd maar voor zorgeloos scheren kom ik toch weer bij de Derby uit.
WGN op: 29-09-2019
Ik was door mijn voorraad heen, even online gezocht....top service mijnbaard.nl!!
Prima mesjes ik ben heel blij met ze. zekers een aanradertje!!
michiel.i.e.matthys op: 14-01-2019
Super mesje prijs/kwaliteit, en ideaal van scherpte om te starten met scheren
Benny op: 22-03-2018
De kwaliteit van de mesjes verschillen heel erg...
De eerste paar mesjes waren wel oke maar sommige kon ik na een paar keer scheren gelijk al vervangen.
Laatst had ik er zelfs een die tijdens het scheren gelijk bot werdt.
Ik zou zeggen vermijd deze scheermesjes en haal er een van een betere en iets duurdere merk.
Cecile op: 16-01-2018
Op korte termijn scheermesjes nodig, heel tevreden over de snelle levering! Het gebruik van een Safety Razor is veel beter voor het milieu,de roestvrij stalen double edge blades zijn 100% recyclebaar, zero waste, dat is toch mooi!
mac op: 23-05-2017
Goede service en snelle levering. Ik had gevraagd de mesjes naar een afhaalpunt te sturen, maar mijnbaard.nl was zo vriendelijk om ze zonder meerkosten naar mijn huis te sturen. Prima!....
Hermen op: 03-12-2015
De mesjes heb ik nog niet geprobeerd, maar de service is uitmuntend. Ik had gevraagd de mesjes naar een afhaalpunt te sturen, maar mijnbaard.nl was zo vriendelijk om ze zonder meerkosten naar mijn huis te sturen. Prima!
Ramon op: 24-07-2015
Goede service en snelle levering; prima. Mesjes staan bekend om hun milde karakter en daar koop ik deze - als beginnend natscheerder - dan ook voor. Maar ondanks de mildheid is een close shave wel degelijk te realiseren.
Schrijf een review