Voor het betere schrob- en schoonmaakwerk.
Wellicht ook interessant
Omschrijving van Body Zeep 100gr - Damn Good Soap
Dit is de zeep waarmee het voor Damn Good Soap allemaal begonnen is. Het recept is speciaal ontwikkeld voor mannen. Het maakt schoon, ruikt lekker en het feit dat ie zwart is maakt duidelijk dat deze zeep echt van hem is. Het is een groot stuk zeep gemaakt voor mannenhanden en gaat lekker lang mee. Je zult merken dat deze zeep heerlijk is voor een gevoelige huid, je zult er geen last van hebben!
Ben je op zoek naar een houten zeepbakje wat hierbij gaat? Hier kun je een Beukenhouten zeepbakje kopen.
Ingrediënten:
Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Kaolin, Amyris Balsamifera Bark Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Palm Kernel Acid, Limonene, Sodium Chloride, Linalool, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, CI 77266, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Levulinic Acid, P-Anisic Acid.
Benjamin de Graaff op: 11-06-2023
Geweldig blok zeep. Ruikt niet overdreven sterk, wat ik fijn vind. De zeep maakt goed schoon en geeft een zacht gevoel aan je huid. Echt wel anders dan een stuk zeep van de drogist. Kan deze dus goed aanraden.
Davy1981 op: 08-05-2019
Zoals steeds lijkt de zeep op de foto veel groter dan deze in werkelijkheid is.
Lekkere geur en de zeep doet wat ie moet doen: reinigen.
Sommige lyrische beschrijvingen op het internet zijn dan weer overdreven.
Morcea Curip op: 27-10-2018
Het merk zegt het zelf al, verdomd goeie zeep. Fijne, niet overheersende geur (niet echt te plaatsen wat het is). En lekker zacht voor de gevoelige huid. Aangezien de baardzeep uitverkocht was, gebruik ik m daar ook voor. Prima te doen.
Ook de service van mijnbaard.nl was weer uitstekend (had niet anders verwacht), binnen enkele dagen lag het pakketje thuis op me te wachten.(ookal had ik voor een pick-up gekozen) dat noem ik nog eens klantenbinding.
Alleen een beetje jammer dat de postbode het pakje gewoon buiten tegen het kozijn had gezet, maar gelukkig stond het er nog toen ik thuis kwam.
Perry op: 27-07-2015
De zeep zit in een leuke verpakking, en natuurlijk leuk dat die zwart is. De geur is bijzonder.. kan het niet echt thuis brengen waar het naar ruikt.
Het is iets wat je echt geweldig vind, of helemaal niks... zelf erg blij mee, m'n vriendin ook ;) voelt lekker aan op de huid, vooral paar minuten na het insmeren.
heb een gevoelige huid, maar totaal geen last van deze zeep!
Schrijf een review